KON3 přípravek

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
jin

KON3 přípravek

Příspěvek

Delal jste nekdo loni u Sefrny a mate to jeste v kompu, potreboval bych na ukazku prosiiim..
Dejte vedet..
321203853

vlk

Příspěvek

Nikdo nemate NIC?!? Nebo si nechcete pomahat.. taky mam dost veci na oplatku.. ale KON neni moje parketa..
Nebo kdyby nekdo mel schvaleny ventil, pac chodit x-krat do kabinetu a porad byt vyhazovan kvuli kravinam uz me fakt nebavi.. mc prosim.. :(

vlk

Příspěvek

ak chces tak mam schvalene zadani devet a da sa to pouzit aj ako trojka:) tak ak chces tak daj vediet na email kocovnikvame@azet.sk

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Příspěvek

Třeba by i nekdo pomohl ale z toho co jsi napsal nevím vůbec o co jde,jaký je zadání a tak. Ono je těch přípravků víc variant. Ja třeba vrtal díry do kluznýho ložiska.
A obecně platí že prosit stylem chci referát č.17a nikomu nic z vyšších ročníků neřekne. Takovej název úlohy a nebo i obrázek v příloze má určitě vyšší šanci na úspěch

vlk

Příspěvek

nepotrebuji nake cislo zadani,chci proste od nekoho poslat jeho ventil a pripravek,chapes.. 8)
Co vic k tomu musim dodat aby bylo jasny co shanim prosim?? :((

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Příspěvek

Jako já nevím jak je to teď ale za mě byly asi čtyří varianty přípravků každej pro jinou součást..Proto nevím jakej přípravek.

vlk

Příspěvek

tak mi dej vedet na icq 321203853
ja ti reknu oc jde.. :wink: prosim

Zamčeno

Zpět na „Archiv“