KON I - zkouska

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

KON I - zkouska

Příspěvek

Tak me napadlo, slysel jsem ze pani zkousejici jsou docela drsny tak bych rad vedel jakym stylem jste se pripravovali na zkousku z KON I. Nekdo mi rikal ze tam je i ustni a nekdo zase ze se kontrolujou jen vykresy? je to zkouska od zkousky nebo je nutne i ustni? Pry se od ni docela vyhazuje. A je nekde napsano kdo bude zkouset. Pral bych si nekoho jinyho nez Slance, Pospichala a Hellera...

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Příspěvek

Tam je hlavně těžký přelézt přes ten test to je největší sviňárna u ústní už to většina lidí dá. Ale taky tam vyhazujou. Když jsem tam byl já zkoušel Pospíchal,Denk,Slanec. Denk tam na každýho řval,nadával ale dal to všem,Slanec si většinou povídal o tom jak ti jde studium,mě se koukl do indexu a musel jsem mu vysvětlit jakto že mám za 3 z matiky a slíbit mu že se zlepším :D ale dal to taky všem. Pospíchal asi nejhorší.Vyhodil tak každýho třetího. Na test jsem si sehnal co nejvíc materiálů a testů podobnejch nebo snad i stejnejch jako u zkoušky a řešil jsem je. Když to člověk pochopí tak se to pak dá. K tomu přidej nějaký teorie ze skript o tolerování závitů kuželů a bůhví čeho.

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek

Save píše:Tam je hlavně těžký přelézt přes ten test to je největší sviňárna u ústní už to většina lidí dá. Ale taky tam vyhazujou. Když jsem tam byl já zkoušel Pospíchal,Denk,Slanec. Denk tam na každýho řval,nadával ale dal to všem,Slanec si většinou povídal o tom jak ti jde studium,mě se koukl do indexu a musel jsem mu vysvětlit jakto že mám za 3 z matiky a slíbit mu že se zlepším :D ale dal to taky všem. Pospíchal asi nejhorší.Vyhodil tak každýho třetího. Na test jsem si sehnal co nejvíc materiálů a testů podobnejch nebo snad i stejnejch jako u zkoušky a řešil jsem je. Když to člověk pochopí tak se to pak dá. K tomu přidej nějaký teorie ze skript o tolerování závitů kuželů a bůhví čeho.
super a nemas nejaky ty materialy pro pripravu k testu? :)

Uživatelský avatar
LiPo
Příspěvky: 22
Registrován: 15. únor 2007, 00:04

Příspěvek

http://www.volny.cz/konstruovani/
je tam ke stazeni i jeden test co se vyskytuje u zk.

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Příspěvek

LiPo píše:http://www.volny.cz/konstruovani/
je tam ke stazeni i jeden test co se vyskytuje u zk.
jj ten test mi hodne pomohl u zkouzky jsem tam z nej mel nekolik otazek.urcite doporucuji si ho vyresit

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek

bezvadny diky moc vsem...je dobry ze se zalozilo takovyhle forum.vsem to pomuze :)

David
Příspěvky: 169
Registrován: 17. březen 2007, 13:45

Příspěvek

Jako pokud prolezeš testem, tak to jde... Mě třeba Slanec dal v pohodičce dvojku, není tak strašnej (a taky jsem se ho hodně bál)... Jen musíš udělat ten zp*čovanej test na PC, to bývá hlavím problémem... Když tím prolezeš, už to většinou dávají...

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek

tak sem se prihlasil na predtermin na konec kvetna tak jsem na to zvedavej...bejva to u ustni lehci nebo tezsi? a co se obhajuje u montazky respektive co kontrolujou.urcite to ulozeni a linearni obvody a dal?

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Příspěvek

6ádný velký obhajování se nekoná,neřeš..A co kontrolujou? To nevím co je zrovna napadne.Dostaň se k ústní a na 80% to máš

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek

super diky...no 15/30 neni tak hrozny kriterium myslim ze s neodflaknutou pripravou se to snad nejak da...
hlavne Machyl mi rekl 5ku a k sobe si napsal zadani cislo 6...takze sem delal uchopnou hlavici ktera nikde neni protoze ji udajne nezadava...jelikoz je tezsi tak snad na to prihlidnou ze sem se s tim dukladne sral :)

Zamčeno

Zpět na „Archiv“