Volitelné předměty do prváku

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Vlas
Příspěvky: 4
Registrován: 12. září 2016, 13:25

Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Ahoj. Nastupuje teď do prváku a nejsem si moc jistý výběrem volitelných předmětů. Zatím mě napadá, že bych si zapsal seminář z matematiky 1, angličtinu vyšší střední a tělocvik. Měl bych si zapsat ještě něco, co by se mi později hodilo? Nechci se moc přeceňovat a zapisovat si toho moc, abych pak stíhal i ty základní předměty. Jinak do kdy si můžu zapisovat volitelné předměty?

Uživatelský avatar
pepekCZ
Ultra sponzor
Ultra sponzor
Příspěvky: 16
Registrován: 31. květen 2015, 23:22

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Pokud je to volitelný, tak si zapiš, co chceš a jestli to dokončíš, nebo ne, tak záleží na tobě. Já jsem si třeba zapsal v prváku seminář z matiky, inventor a mongeovo promítání a ani jedno jsem z toho nedokončil, protože jsem zjistil, že to nepotřebuju - a nic se neděje (potvrdila mi to i na studijnim, že to nevadí).

Jinak, angličtina se určitě neztratí, matiku záleží, kdo ten seminář bude mít (ale pokud budeš mít někoho dobrýho na cvika, tak nebudeš seminář potřebovat). Tělák je fajn a když si ho uděláš dopředu, tak dobře pro tebe. Pokud nemáš zkušenosti s nějakym CADem, tak doporučuju chodit na inventor nebo solidworks - hodí se to.

Co se týče termínu zapisování, myslim, že první týden semestru to jde určitě, ale pak nevim - zajdi na studijní :)

hodně štěstí ve studiu:)

Vlas
Příspěvky: 4
Registrován: 12. září 2016, 13:25

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Ok. Díky za tip. :)

Uživatelský avatar
Mr.D
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 30
Registrován: 09. září 2016, 09:09

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Pokud je možno ještě dělat zkoušku z matematiky I. na semináři, tak to určitě ber všema deseti a zkus to tam udělat. Pokud máš angličtinu na dobré úrovni, tak bych spíš doporučoval si teď zapsat pokročilou a v letním semestru udělat bakalářskou zkoušku, protože ve druháku přibudou mnohem těžší předměty, na které se budeš moc potom plně soustředit. (Btw. na Aj jsem prošel nižšími středními, vyššími středními a pokročilými a "nejvíc" mi dali právě pokročilí.)

Uživatelský avatar
pepekCZ
Ultra sponzor
Ultra sponzor
Příspěvky: 16
Registrován: 31. květen 2015, 23:22

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Matika po částech se už nemusí dělat ze semináře - stačí se přihlásit na stránkách předmětu :)

Vlas
Příspěvky: 4
Registrován: 12. září 2016, 13:25

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Ok, díky za info a tu angličtinu si změním na pokročilou. Na gypmlu jsme byli ca na úrovni B2 tak by to nějak šlo.

Uživatelský avatar
Mr.D
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 30
Registrován: 09. září 2016, 09:09

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Jasný. Osobně nikdy jsem angličtině neholdoval, nemám z ní maturitu a přesto jsem jí tu udělal, takže cajk a ať se ti tu daří.

Vlas
Příspěvky: 4
Registrován: 12. září 2016, 13:25

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

Děkuju.

High_five
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 6
Registrován: 20. leden 2016, 18:03

Re: Volitelné předměty do prváku

Příspěvek

První semestr doporučuju si zapsat povinný tělák ze 3. semestrua základy práva z 4-5. semestru.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“