Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Lopin33
Příspěvky: 4
Registrován: 07. březen 2010, 05:42

Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Příspěvek

Hledám někoho, koho baví vyrábět zajímavé věcičky na soustruhu. Třeba i takové, které k ničemu nejsou. Jde o výměnu rad a názorů a hledání nejvhodnějšího řešení (TP) při výrobě.
Hlavně jde o to, kdo používá nesoustřednou čtyřpaknovku pro výrobu excentrů. Někdo jí používá na všechno... Kdo pozná, nechce měnit. Centrování je jednoduchý, ale přikládám výkres, u kterého sem měl problémy pří výrobě.
Přílohy
Díl_1.jpg
(79.88 KiB) Zatím ještě nestaženo

Lopin33
Příspěvky: 4
Registrován: 07. březen 2010, 05:42

Re: Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Příspěvek

Nikdo? tak aspoň něco na ukázku http://www.youtube.com/watch?v=V0MKJMLP72k

Uživatelský avatar
mi-psi
Příspěvky: 47
Registrován: 29. září 2009, 21:17

Re: Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Příspěvek

hele myslim, že hlavně nikdo netuší, co po nás chceš.
Já osobně do lícní desky dával třeba hlavu z motorky, nebo panty na vrata, ale potom sem to hned sundal a dal universálku. To drbání s tim za to nestojí. beztak to potřebuješ málokdy a když, tak to vyměníš.

Lopin33
Příspěvky: 4
Registrován: 07. březen 2010, 05:42

Re: Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Příspěvek

No chcu vědět, jestli je tu někdo, kdo to používá běžně a vyrábí v takových přesnostech... třeba by někdo měl zájem si zkusit vyrobit něco podobnýho jako je na tom výkrese, třeba něco jednoduchýho pro začátek...

Uživatelský avatar
mi-psi
Příspěvky: 47
Registrován: 29. září 2009, 21:17

Re: Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Příspěvek

hele moc si nejsem jistej, kolik lidí z čvut má doma soustruh, protože většina ani neví, jak vypadá ;) Nicméně já o to zájem nemám. Dělám trochu jiný blbosti, ale spíš na frézce..

Lopin33
Příspěvky: 4
Registrován: 07. březen 2010, 05:42

Re: Centrování ve 4 čelisťové lícní desce

Příspěvek

taky obrábění, ukaž něco

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“