Mechanika Tekutin - letní semestr

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
honzamo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 21. září 2009, 21:26

Mechanika Tekutin - letní semestr

Příspěvek

Nevíte někdo jak to bude s mechanikou tekutin?

Jdu v pátek na poslední termín a pokud bych ho nedal, ještě mi jeden pokus zbyde. Nevím jestli budou ještě vypisovat termíny v průbehu letního semestru, každopádně je v tom semestru znovu vypsaná mechanika tekutin pro druhý ročník.
Musel bych si dát druhý zápis hned do letního semestru, nebo ještě zkusit vyčerpat poslední termín a druhý zápis případně příští rok?

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Mechanika Tekutin - letní semestr

Příspěvek

Ahoj, no v tom ti tady nikdo moc neporadí (pokud ti tady neodpoví paní Varádiová :D), ale osobně si myslím pokud to má stejný kód tak by snad by to mělo jít jako třeba u pružnosti, i když zas bys zabíral případné místo druhákům kteří to budou mít řádně zapsaný. Takže fakt nevím, nejjistější asi bude si zajít na ústav, tam ti to snad poví (pokud už to sami ví jak to budou dělat :D)

Moula
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 30
Registrován: 25. prosinec 2009, 11:18

Re: Mechanika Tekutin - letní semestr

Příspěvek

je to takhle, cituji mail co mi poslal Safarik:

p.Prof.Nozicka me postoupil Vas E-mail, ve kterem se dotazujete na moznosti zapsani se na predmet Mechanika tekutin. Jsou tyto moznosti : pro letni semestr tohoto skolniho roku probehne vyuka Mechaniky tekutin v predmetu, ktery ma kod 2121500. Je to predmet v rozsahu (3 + 2). Na studijnim odd. by meli zjistit, zda je pro Vas mozny zapis do tohoto predmetu, zda to bude jako 1. zapis nebo 2. zapis. Kdyby to neslo nebo kdybyste nechtel se zapsat do predmetu s kodem 1211500, v novem skolnim roce bude v zimnim semestru vypsan predmet Mechanika tekutin, ktery bude mit kod 1211501. Je to predmet v rozsahu (2 + 2), ve kterem byste mel druhy zapis.

takze rozhodnuti je podle tohoto mailu jenom na nas:-)

Uživatelský avatar
honzamo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 21. září 2009, 21:26

Re: Mechanika Tekutin - letní semestr

Příspěvek

Díky, radši jsem napsal i na ústav, já to řeším naopak - mám MT 2121500 + 212A500.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“