Druhý zápis vs. zářijový terním zkoušky

Archiv neaktuálních či jinak přebytečných příspěvků.
Zamčeno
Uživatelský avatar
honzamo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 21. září 2009, 21:26

Druhý zápis vs. zářijový terním zkoušky

Příspěvek

Zdravím, bohužel se mi nepodařilo dopátrat odpovědi na studijním, respoktive zde jsem dostal dvě rozdílné informace a Řezníček na mail nějak nereaguje...

Nemám ještě hotovou zkoušku z Fyziky II ze zimního semestru. Na konec srpna a začátek září jseou ještě vypsány termíny a mám volné pokusy. Při zápisu do dalšího ročníku jsem si ale musel již tento předmět zapsat do kosu a indexu na druhý zápis.
No a jedna studijní referentka mi řekla že tím přicházím o možnost složit zkoušku v září.
Druhá mi sdělila že pokud zkoušku v září složím, tak si předmět prostě vyškrtnu.

Jak to tedy je??

Cassal
Veterán
Veterán
Příspěvky: 207
Registrován: 15. leden 2008, 18:37

Re: Druhý zápis vs. zářijový terním zkoušky

Příspěvek

Doteraz to bolo vzdy tak, ze skusku si si zapisal na 2. zapis a ked si ju este v priebehu roka splnil tak ti ten druhy zapis skrtli. To tej prvej referentky podla mna nema logiku, pretoze celkova kontrola studijnych povinnosti je az po ukonceni zapisov do dalsieho rocnika co byva tak druhy piatok v septembri. Dovtedy mozes skladat skusky aj ziskavat zapocty (samozrejme pokial su terminy a mas splnene dalsie podmienky na ziskanie zapoctov). Par skusiek som robil az po prazdninach ale kedze som chcel mat rozvrh tak som si ich zapisal este v juni ako druhy zapis a nasledne po absolvovani chodil skrtat.

Uživatelský avatar
honzamo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 21. září 2009, 21:26

Re: Druhý zápis vs. zářijový terním zkoušky

Příspěvek

Díky, taky mi to takhle přijde mnohem logičtější...

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Druhý zápis vs. zářijový terním zkoušky

Příspěvek

já tohle měl u MEII tuším...dodělával jsem si to v září a následně jsem si tu nově zapsanou na začátku nového semestru nechal vyškrtnout...


samozřejmě je to bez záruky...nevím, jestli se něco nezměnilo
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Uživatelský avatar
honzamo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 21. září 2009, 21:26

Re: Druhý zápis vs. zářijový terním zkoušky

Příspěvek

Tak mi konečně přišla oficiální odpověď od Řezníčka:

"Dobrý den,

naprosto exaktní postup je, že zápisem do dalšího akademického roku
jste si "uzavřel" předchozí akademický rok a neměl byste již dodělávat
cikoliv.
Nicméně, pokud uděláte ještě v září zkoušku, tak sice není uznána
automaticky, ale musíte požádat o její započítání a současně o
vyškrtnutí předmětu z nového akademického roku. Této žádosti bude
velice pravděpodobně vyhověno."

Zamčeno

Zpět na „Archiv“