Tipy na zlepšení

Oznámení a diskuze ohledně fungování tohoto webu a jeho souvisejících aktivitách.
Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Zde můžete přímo komunikovat s adminy, moderátory a dalšími členy týmu Strojař.com.
Pokud máte nějaký dotaz, problém, připomínku či nápad na zlepšení fungování tohoto webu a jeho souvisejících aktivit, zde je to pravé místo :)
Odpovědět
zemi
Příspěvky: 13
Registrován: 18. prosinec 2011, 01:33

Tipy na zlepšení

Příspěvek

Ahoj, chtěl bych se podělit o zkušenost ze strojaře v jiné zemi, kde jsem byl na Erasmu. Aktivitu uživatelů rozhodně podpoří možnost dát příspěvku palec nahoru. Pozitivní ohodnocení přispěvatele vždycky potěší a i když je to blbost, často to lidi motivuje dávat příspěvky i sem a ne jen do tajných fb skupin.

Uživatelský avatar
R3gi
Admin
Admin
Příspěvky: 484
Registrován: 22. říjen 2012, 12:07

Re: Tipy na zlepšení

Příspěvek

Ahoj, dobrý nápad, díky. Už mám vyhlédnuto několik rozšíření, které hodnocení příspěvků umožní. Uživatel by tak mohl sbírat body, za což by pak mohly být i nějaké výhody nebo by se to dalo i nějak napojit na připravovaný nový systém V.I.P. členství. Bohužel jsou rozšíření ještě ve vývoji, často se aktualizují a občas ještě není natolik ověřena jejich stabilita, aby je bylo možné bezpečně nasadit na živé fórum. Ovšem pečlivě to sleduji a snažím se vývojářům i trochu pomoci a hned jak to bude možné, takovou funkci určitě přidám.

Pro zajímavost, toto jsou rozšíření, která jsem našel, myslím, že by to mělo vyhovovat našim potřebám:
Post Love
Thanks for posts

Možná se podaří najít i nějaké ještě lepší: viz databáze rozšíření.
SPONZORING      V.I.P      PRAVIDLA      ZPĚTNÁ VAZBA

Odpovědět

Zpět na „O tomto fóru“