Návrh na členění fora

Archiv starých informací a připomínek pro pamětníky :)
Zamčeno
www.skodaoctavia.cz
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 122
Registrován: 21. únor 2007, 16:55

Návrh na členění fora

Příspěvek

Hele co v každé sekci vyvěsit pro každý předmět téma zadaní zkoušek a tam by se dávaly jen ty zadání bez OT. Bo v tom bude jinak zachvilku bordel.
Př: Zadaní zkoušky Mech 3: a tam by se psalo co kdo u koho dostal
http://www.skodaoctavia.cz/ Vše o Škodě Octavii na jednom místě

www.skodaoctavia.cz
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 122
Registrován: 21. únor 2007, 16:55

Příspěvek

A v těh oborech bych taky udělal větší pořádek pro každej obor jedno odělení pro témata takhle v tom bude taky bordel.
http://www.skodaoctavia.cz/ Vše o Škodě Octavii na jednom místě

www.skodaoctavia.cz
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 122
Registrován: 21. únor 2007, 16:55

Příspěvek

Taky by tu mohlo bejt oddělení na výměnu a schánění referátů. kua já mám dneska nápadů :lol:
http://www.skodaoctavia.cz/ Vše o Škodě Octavii na jednom místě

Mates
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 206
Registrován: 05. únor 2007, 11:43

Re: Návrh

Příspěvek

www.skodaoctavia.cz píše:Hele co v každé sekci vyvěsit pro každý předmět téma zadaní zkoušek a tam by se dávaly jen ty zadání bez OT. Bo v tom bude jinak zachvilku bordel.
Př: Zadaní zkoušky Mech 3: a tam by se psalo co kdo u koho dostal
no zadani zkousek se pisou vzdy do prislusne kategorie, tam je to rozdeleny na predmety.... to myslim staci.... (nebo jsem nepochopil co myslis)

Mates
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 206
Registrován: 05. únor 2007, 11:43

Příspěvek

www.skodaoctavia.cz píše:A v těh oborech bych taky udělal větší pořádek pro každej obor jedno odělení pro témata takhle v tom bude taky bordel.
Pak se to da rozdelit cely na obory, ale jelikož se to dost prolina, tak takove rozdeleni na predmety je myslim lepsi a bude to stacit (zatim)

Mates
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 206
Registrován: 05. únor 2007, 11:43

Příspěvek

www.skodaoctavia.cz píše:Taky by tu mohlo bejt oddělení na výměnu a schánění referátů. kua já mám dneska nápadů :lol:
jojo, to by mohlo být, uděláme

www.skodaoctavia.cz
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 122
Registrován: 21. únor 2007, 16:55

Příspěvek

Ještě mě napadla sekce hodnocení proferorů. Tam by lidé zakládaly téma o určitém profesorovi a byla by tam vždy anketa Př: Pohodář, normál, pračurák, totální zmrd. A tam by lidé psali jakej je a co jim provedl a jakej je u zkoužky a jakej na přednážky, .....
http://www.skodaoctavia.cz/ Vše o Škodě Octavii na jednom místě

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Příspěvek

Myslím že bude vše...jen jak sem lidi začli chodit. Zatím je nejlepší založit anketu v hlavní diskusi.

David
Příspěvky: 169
Registrován: 17. březen 2007, 13:45

Příspěvek

Zajímavý nápad, jen pár námitek:
www.skodaoctavia.cz píše:Ještě mě napadla sekce hodnocení proferorů. Tam by lidé zakládaly téma o určitém profesorovi a byla by tam vždy anketa Př: Pohodář, normál, pračurák, totální zmrd. A tam by lidé psali jakej je a co jim provedl a jakej je u zkoužky a jakej na přednážky, .....

Výstražně červeně - pravopisné chyby na úrovni (možná pod úrovní) ZŠ

V epesní zelené - byl bych pro to, aby se uchovala jistá úroveň debaty a takovéhle "ankety" patří do IV. cenové nebo do II. nápravně-výchovné... IMHO bychom se měli držet takového výraziva, které jsme ochotní použít i "veřejně", nikoliv jen skryti za (velmi pofiderní) anonymitou Internetu.

Lemondog
Veterán
Veterán
Příspěvky: 150
Registrován: 05. únor 2007, 18:32

Příspěvek

Já občas červeně a tučně opravuju (resp. označuju), takže jsem všema 10 pro... s tím zeleným označením to je taky zajímavý nápad...
Naposledy upravil(a) Lemondog dne 06. únor 2008, 17:26, celkem upraveno 1 x.
Per aspera ad astra...

Mates
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 206
Registrován: 05. únor 2007, 11:43

Příspěvek

Zdá se mi opravovat něčí pravopisné chyby dost pod úrovní. Přeci jen to svěčí o tom jaký onen člověk může být a jak kvalitní informaci od něho mohu očekávat. Dokážu pochopit, že se občas chyba vloudí (jsme jen lidi). To můj názor.

David
Příspěvky: 169
Registrován: 17. březen 2007, 13:45

Příspěvek

No nezlob se, ale já to vidím trošku jinak. Používání mateřského jazyka na úrovni správného psaní i/y považuji za součást základního vzdělání, nikoliv za něco, s čím by bylo třeba bojovat. Neuznávám tezi, že "já češťynu nemusým umět, protože sem technyk a ne fylozof!" :-D

Chyba se místy vloudí, ale když někdo píše přednážka a zkoužka (pochopil bych, kdyby "š" bylo na klávese 3 a "ž" na 4 :-D), tak to už je trošku mimo :-D

Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a připomínek“