Obrázky v postu

Archiv starých informací a připomínek pro pamětníky :)
Zamčeno
Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Obrázky v postu

Příspěvek

At dělam co dělam nemůžu na to jak přidat obrázky do příspěvku.. klasický tagy [*img][/img*] mi akorát vždycky hoděj hlášku "Přístup k obrázku není možný, nebo soubor není platný obrázek."

např logo strojaře:
[*img]http://www.strojar.com/styles/subsilver ... e_logo.gif[/img*]

Samozřejmě to má bejt bez hvězdiček, ale to pak nemůžu poslat příspěvek, protože to píše tu hlášku..

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Obrázky v postu

Příspěvek

O tomto problému víme. Bohužel s ním nejde nic dělat. Jedná se o zapnutí jedné funkce na straně serveru ( allow_url_fopen ) , kterou nám poskytovatel hostingu z důvodů bezpečnosti serverů odmítl povolit. Takže Vám nezbývá než obrázky vkládat jako přílohy do příspěvků.

Zatim..
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Obrázky v postu

Příspěvek

Aha to je teda hosting na ... :twisted:

Já jen, že jsem viděl, že si přidával obrázky tady do toho tematu o avatarech, tak jsem myslel, že to de ještě jinak...

edit: kdybys chtěl tak tady je náhradní funkce za allow_url_fopen: https://secure.agaresmedia.com/forums/v ... f=44&t=439

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Obrázky v postu

Příspěvek

Tak jsme to zevrubně probrali s alkiem a dohodnuli jsme se že tuto funkci nejen, že nebudeme zavádět, ale ani jí nebudeme obcházet.

Důvod: Pro další generace strojařů je lepší všechno co se tady kdy zmíní uchovávat pod forem a neodkazovat na obrázky, které se po čase ztratí v propadlišti dějin. Proto je doporučený způsob vkládání obrázků i nadále přes přílohy a vložení na dané místo do příspěvku pomocí příkazu [attachment=][/attachment] .
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a připomínek“