Nápad na vylepšení

Archiv starých informací a připomínek pro pamětníky :)
Zamčeno
www.skodaoctavia.cz
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 122
Registrován: 21. únor 2007, 16:55

Nápad na vylepšení

Příspěvek

Občas se mi stává, že se zbytečně obávám předmětu, který je naprosto jednoduchý. A proto navrhuji, aby lidé to témat předmětů zadávali anketu, kde by lidé hodnotili obtížnost a člověk by si pak mohl udělat o předmětu obrázek.
Takto jsem to zadal ve všech mých tématech, které jsou převážně na Technice prostředí a pokud souhlasíte, že je to dobrý nápad můžete mě následovat. :wink: Nebo je nějaký admin může přidat do ostatních témat je to otázka chvilky.
Tady je příklad: http://strojar.com/viewtopic.php?f=30&t=89
Takto jsem pojal hlasování:

Obtížnost předmětu:
5 Velmi těžký
4 Těžký
3 Středně těžký
2 Lehký
1 Velmi lehký
http://www.skodaoctavia.cz/ Vše o Škodě Octavii na jednom místě

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Nápad na vylepšení

Příspěvek

Mno, nápad to špatnej není, ale výhrady mám:) Mě osobně je milejší si přečíst slovní hodnocení, než vidět číslo(rozuměj jednu hodnotu). On už sám ten osobní rozbor je dost subjektivní, a to číslo dle mého ještě víc:) A zas nechci aby forum suplovalo funkci "skvělé" ankety, jestli mi rozumíš;)

Dle mého je to dobré téma k diskuzi, pokud se to ujme, není problém to zavést, ale zajímá mě názor ostatních.
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Lemondog
Veterán
Veterán
Příspěvky: 150
Registrován: 05. únor 2007, 18:32

Re: Nápad na vylepšení

Příspěvek

Také mne napadlo nakolik bude anketa relevantní pokud v ní budou hlasovat vtipálci, co oborový předmět nikdy neměli a mít nebudou? Zaregistrovaných je tu dost na to, aby se tenhle jev vyskytl...
Per aspera ad astra...

Uživatelský avatar
kein_nick
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 384
Registrován: 11. únor 2007, 17:01

Re: Nápad na vylepšení

Příspěvek

"octavka" (promin, nechtelo se mi psat cely jmeno :-)) mela dobrej napad ale Lemondog ma asi pravdu.. Nekdo se bude nudit a prolejzat tyhle "ankety".. :-) leda ze by clovek odhlasoval a zaroven k tomu napsal komentar.. pak mozna.. jenze to nikdo neohlida..
NAVZDY
R.I.P. Lokomotiv Jaroslavl 7.9.2011 & Alexander Galimov 2.5.1985 - 12.9.2011
OFF, tesne pod vrcholem ..

www.skodaoctavia.cz
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 122
Registrován: 21. únor 2007, 16:55

Re: Nápad na vylepšení

Příspěvek

To je otázka jestli se nenajdou vtipálci tak to necháme nějakou dobu být a čas ukáže jak tyhle ankety co jsem udělal budou fungovat.
Subjektivní ano, ale člověk uvidí pro kolik lidí to byla zk těžká a pro koho ne. K tomu si pročte příspěvky. A udělá si vlastní názor. Spousta lidí třeba nechce napsat slovní hodnocení protože si nepamatuje co bylo za otázky a tak takže by to mohlo udělat větší obrázek.

Mě vždycky dostane že se bojí nějaké zk a nechávám si jí nakonec a pak přijdu a zjistím že to byla opravdu pohodička a že byla škoda to oddalovat.
http://www.skodaoctavia.cz/ Vše o Škodě Octavii na jednom místě

Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a připomínek“