Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Archiv starých informací a připomínek pro pamětníky :)
Zamčeno
Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Na foru je pro Vás připraven nový,lepší vzhled.

Jak vypadá ? a Jak si ho zapnout - více v přiložených obrázkách,které řeknou více než spousta slov:-)
Přílohy
Náhled nového vzhledu
Náhled nového vzhledu
Jak ho zapnu?
Jak ho zapnu?
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

majkl_l
Příspěvky: 12
Registrován: 09. září 2007, 16:43

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

možná by nebylo od věci troch to doladit a udělat obecně to forum tmavší.. když někdo po nocích hledá v obecný diskusi jakýkoliv náznak nějaké pomoci aby nevytvářel nový topic, tak to docela ničí oči, když má celý prostředí tmavý a pak na něj vyletí světlí wokno čehokoliv, co se týká školy... jinak nevypadá to špatně... ;)
EDIT: akorát teda mám pocit, že mi zlobí formátování u tohodle vzhledu...

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Musíš to specifikovat,co ti zlobí. Je to otestované v FF 2.0.0.14 v Opeře 9.26 a v IE 7.0.5730.13 a tam to šlape skvěle:)

Pokud je to něco velkého tak típni screen a uved verzi svého prohlížeče a můžem to doladit. Tu výtku na vzhled co se týče kontrastu neberu v potaz,to forum je takhle postavený od začátku a pokud se ti špatně čte,tak si zapni ten původní. Rozhodli sme se že ho nebudeme nikomu nutit a at si ho zapne kdo chce:)
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

majkl_l
Příspěvky: 12
Registrován: 09. září 2007, 16:43

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

vzhleh je cajk, jen říkám, že jsem si zvykl na tmavý prostředí a člověk když něco dělá na PCtunindu, na Warforu a pak skočí sem, tak ho to praští do wočí.. jinak zlobí mi formátování v tom smyslu, že mi to necentruje, ale že mi to zarovnává hlášky a jiný věci co byly před tím centrovaný k levýmu okraji... je to jen detail a co se týče toho vzhledu, tak kdyby byl skutečně v pořadí nějakej další "tmavší" třeba by tím udělal radost i jinejm lidem, ale to jen, že jsem napsal názor... ;)
EDIT: třeba teď po odeslání mi to místo tý hlášky co je dycky centrovaná, že moje zpráva byla odeslána, tak je to přiražený k levýmu okraji.. jinak mám Maxthona, s předchozíma vzhledama mi to nedělalo...

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Mrknem na to:-)
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Shodli sme se že pokud vás bude víc jak 10% to jest na strojari asi kolem 90-100 lidí zapneme další vzhled s názvem Divine Black,který je aspon trochu podobný tomu z Warfora. Odladění overlorda provedeme po zkouškovém období.
Přílohy
DivineBlack_.jpg
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Save
Příspěvky: 92
Registrován: 10. únor 2007, 00:07

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Divine Black je dobrej..ten se mi opravdu líbí. Overload jsem měl ale neoblíbil jsem si ho. Stejně byl nejpřehlednější ten předchozí, tady je těch inoformací na mě až moc a samotný příspěvky se v tom ztrácí navíc se to předtím nevím proč tak nějak líp vešlo na obrazovku.Věc která mi vadí je označování nových příspěvků. Teď je žlutě označenej každej kterej jsem nepřečtl ale dřív (což mi přijde praktičtější) každej od mojí poslední návštěvy fóra.

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

ad Přehlednost overlorda:
K tomu máme asi každý jiný názor,ale to není podstatné. Pokud seženete dost lidí ,nebo alespoň rozumně velkou komunitu (Overlorda zhruba po týdnu používá 45 uživtelů) nemám problém to přidat. Jde spíš o to že je nutné ten vzhled odladit,a popř dodělat co v něm chybí .

btw: Není zaručeno že u tebe bude ten skin vypadat tak jako na mém screenu,overlord je odladěný pro 3 prohlížeče a ve 4 zlobí. Jediný který tuto chybu nemá je ten který je nainstalován defaultně (Subsilver 2 ) a ten původní Prosilver (ale ten je dost hroznej mezi náma:-) )

Na další vzhledy se podívejte na

Kód: Vybrat vše

http://www.phpbb3styles.net/db/
ad Označování nových příspěvků:
Tak to bude zřejmě těžko řešitelný problém,protože to je v samotném programovém kodu tohoto fora a s tím asi nic nenaděláme.
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Uživatelský avatar
Killer
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 117
Registrován: 07. únor 2007, 15:06

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

musim rict, ze s Overlordem taky nejsem uplne spokojenej. sice lepsi nez ten subsilver, ale neni to ono. hlavne vrchni cast. proto jsem taky pro Divine Black, ketry vypada dobre a je pekne kontrastni...
It's good to be bad

Uživatelský avatar
mdd
Příspěvky: 51
Registrován: 29. říjen 2007, 19:42

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Já za sebe můžu říct, že Subsilver 2 je takovej pěknej a nenásilnej přechod z předchozího vzhledu. Nové funkce jsou tak nějak dobře umístěné a zvyk taky dělá svoje. Jakože dělám trošku do grafiky, tak můžu říct, že černý text na světlém podkladu se nejlépe čte. Všiměte si, že nad všechny profesionální a velké weby nejsou dělané v tmavých barvách nebo je tmavá na okraji, ale text je stále umístěný na světlém podkladu. Subsilver 2 je dle mě dobře vypadající a funkční vzhled :)

Uživatelský avatar
ALbi
Čestný strojař
Čestný strojař
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Na žádost pár "elitních" uživatelů fora strojar.com jsem podlehl a nainstaloval další vzhled : Divine Black . Pokud se Vám líbí,náhled je o pár příspěvků výše,zapnete si ho obdobně jako Overlorda,jen místo overlord2 dáte DivineBlack :-) Pište názory..jestli se líbí,nebo nelíbí
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Uživatelský avatar
mekánik
Veterán
Veterán
Příspěvky: 60
Registrován: 13. leden 2008, 18:10

Re: Nový vzhled fóra - jak ho zapnout?

Příspěvek

Docela úleva pro oči :shock:
Rozlišovací ikonky před tématy by mohly být výraznější, ale to je malá cena. Určitě si to nechávám zapnuté, diky!
I'm your father!

Zamčeno

Zpět na „Archiv oznámení a připomínek“