Termomechanika a peklo

Nejen studiem je člověk živ. Trefné vtipy, gagy o studentech apod.
Odpovědět
robert
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 71
Registrován: 09. leden 2008, 11:36

Termomechanika a peklo

Příspěvek 07. květen 2008, 19:11

toto na mě teď vyplivl internet...
Teorie pekla: sou proste lidi ktery jsou dal tak at jich je cim dal vic... Teorie Pekla Toto je skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak "hluboká", že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu. Bonusová otázka: Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické (absorbuje teplo)? Většina studentů napsala své domněnky na základě Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahřívá se, když je stlačován, nebo nějakou variantu. Jeden student, ale napsal toto: Nejprve musíme vědět, jak se hmota pekla mění v čase.Potřebujeme tedy vědět poměr, ve kterém duše přicházejí do pekla, a poměr, ve kterém z něj odcházejí. Myslím, že můžeme předpokládat, že duše která se dostane do pekla, již nevyjde. Tudíž neodchází žádná duše.
Pro představu, kolik duší přicház do pekla, podívejme se na jednotlivá náboženství v dnešním světě. Věšina z nich tvrdí, že kdo není příslušníkem dané církve,přijde do pekla. Od okamžiku, kdy existuje více než jedno náboženství a lidé nepatří do více než jedné církve můžeme předpokládat, že všechny duše přijdou do pekla. Na základě poměru mezi natalitou a mortalitou můžeme očekávat,že počet duší v pekle exponenciálně roste. Nyní se podívejme na poměr změny objemu pekla, protože podle Boyleova zákona pro udržení stejného tlaku a teploty musí objem růst úměrně k počtu přijatých duší.

To nám dává dvě možnosti:
1) Jestliže se objem pekla zvětšuje pomaleji než v poměru, v jakém přicházejí duše do pekla, teplota a tlak pekla porostou, až peklo vybuchne.
2) Jestliže peklo roste rychleji než v poměru k přicházejícím duším, teplota tlak budou klesat, až peklo zmrzne. Která z možností je správná? Jestliže přijmeme postulát, který nastolila Tereza v prvním ročníku, čili "Dříve bude v pekle zima, než se s tebou vyspím" a se zřetelem k tomu, že se se mnou vyspala včera, musí být správná varianta číslo 2, peklo je tedy nepochybně exotermické a již zmrzlo. Závěr této teorie je, že pokud peklo zmrzlo, nepřijímá další duše, zaniklo a zůstalo pouze nebe, což je důkaz boží existence, který vysvětluje, proč Tereza včera v noci křičela "Ach můj Bože". Tento student jako jediný dostal 10 bodů.
ať je to pravd či ne, tak mě to docela pobavilo...)))

Uživatelský avatar
ALbi
Admin
Admin
Příspěvky: 508
Registrován: 16. květen 2007, 15:21

Příspěvek 07. květen 2008, 20:58

:D Tleskám
*******************
Follow your intuition and embrace the change!

Uživatelský avatar
GReddy
Veterán
Veterán
Příspěvky: 695
Registrován: 23. březen 2007, 17:07

Příspěvek 07. květen 2008, 21:48

ve 3/4 jsem si rikal ze mam humor posunut asi o stupinek vyse ale ten konec to vyvratil :D

Zdenda
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 7
Registrován: 21. duben 2008, 08:58

Re: Termomechanika a peklo

Příspěvek 06. červenec 2008, 21:53

Moc pekny.....ale kde takovy veci potkas?
I pád na držku je pohyb kupředu....:-)

Uživatelský avatar
cezeta
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 14
Registrován: 28. srpen 2008, 16:12

Re: Termomechanika a peklo

Příspěvek 10. květen 2011, 15:06

:lol: pěkný

Odpovědět

Zpět na „Pro zasmání“