Nedostatek techniků pro Škodu Plzeň?

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
commander304
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 58
Registrován: 22. leden 2008, 19:22

Nedostatek techniků pro Škodu Plzeň?

Příspěvek


Uživatelský avatar
MRAK
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 87
Registrován: 13. leden 2008, 22:34

Re: Nedostatek techniků pro Škodu Plzeň?

Příspěvek

Taky jsem to četl, ale nebral bych to važně, jsou to jen takove kecy. Prostě potřebujou proniknout do Nemecka a se situací s techiky u nás to nebude mít až tak moc společného. Nicméně přiznejme si to, v Německu jsou mimochodem i mnohem kvalitnejsí university, produkující mnohem lepší absolventy než ty u nás.

Smutne to musi byt pro stavajici zaměstnance, jelikož jejich firma otevře za bukem kancelař, kde bude sve zaměstnance platit 3x tolik než je.

makauskas
Příspěvky: 1
Registrován: 12. únor 2010, 10:49

Re: Nedostatek techniků pro Škodu Plzeň?

Příspěvek

MRAK píše:Taky jsem to četl, ale nebral bych to važně, jsou to jen takove kecy. Prostě potřebujou proniknout do Nemecka a se situací s techiky u nás to nebude mít až tak moc společného. Nicméně přiznejme si to, v Německu jsou mimochodem i mnohem kvalitnejsí university, produkující mnohem lepší absolventy než ty u nás.

Smutne to musi byt pro stavajici zaměstnance, jelikož jejich firma otevře za bukem kancelař, kde bude sve zaměstnance platit 3x tolik než je.
Ahoj
Našimi zákazníkmi sú nemecké firmy a "produkty" nemeckých univerzít tak stretávam denne. Možno mám len smolu, no väčšinou keď jednám s absolventom v ČR, SR mám z neho pocit, že je to naozaj strojár, alebo si aspoň dá vysvetliť strojárske veci. V prípade Nemcov ma zatiaľ ani jeden o tom nepresvedčil. Sú síce nadupaní vo veciach ISO/TS, ale trebárs v oblasti materiálu a technológie žiadajú veci, ktoré sú úplný nonsens, navyše typicky arogantne niečo na štýl "urob to, nezaujíma ma ako a či sa to dá"...

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“