Volby do AS FS 2013

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Skotos
Veterán
Veterán
Příspěvky: 82
Registrován: 19. leden 2009, 09:40

Volby do AS FS 2013

Příspěvek

Přeji Vám dobrý večer, kolegové a kolegyně,

dovolte mi abych Vás informoval o nadcházejících volbách do akademického senátu naší fakulty, které proběhnou 18. - 25.11.2013. V první řadě, nerad bych touto cestou vytvářel nějaké "chiméry" o naší fakultě. Situace na Fakultě strojní je taková jaká je. Na základě mých zkušeností si myslím, že by se některé záležitosti daly řešit lépe a s aktivnějším přístupem, ale obrázek ať si každý udělá sám. Já osobně jsem jako čerstvý absolvent magisterského studia zažil na naší fakultě tolik změn, že mě samotnému to přijde až moc smutné (změna studijního programu v průběhu studia, změna podmínek do přijetí do magisterského studia semestr před přijímacím řízením, aj.).

Důvod proč zde píši je ten, že bych Vám rád představil tým kandidátů, kteří byli pečlivě vybráni z řad studentů magisterského a doktorandského studia. V našem týmu jsou kandidáti - studenti, kteří by rádi prosadili nový a lepší přístup vedení Fakulty strojní ČVUT. Navštivte naše stránky na kterých najdete představení jednotlivých kandidátů a naše cíle. Zároveň jsou na stránkách k nalezení informace o průběhu voleb a o akademickém senátu jako takovém (organizace, pravomoci, aj.).

http://www.nova-fs.cz/

Ať už budete volit podle volebního programu, známosti nebo podle fotek, velmi Vám doporučuji se voleb zúčastnit. Skladbou akademického senátu můžete ovlivnit budoucí vedení a také směr Fakulty strojní. Ukažme, že nám záleží na naší Alma mater.

Za tým - Společně za novou strojárnu.

Ing. Tomáš Pačák

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“