povinně volitelný předmět

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
ajerli
Příspěvky: 3
Registrován: 27. září 2013, 21:56

povinně volitelný předmět

Příspěvek

Zdravím, jsem v prvním semestru TZSI. Chtěl bych se zeptat, jestli musím absolvovat humanitní předmět, který mi zapsali nebo se na něj můžu teď vykašlat a zapsat si ho příští semestr. Díky

hax28
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 177
Registrován: 27. září 2009, 12:22

Re: povinně volitelný předmět

Příspěvek

udelej ho ted pak na nej zapomenes jako ja a budes mit jen problemy :D

ajerli
Příspěvky: 3
Registrován: 27. září 2013, 21:56

Re: povinně volitelný předmět

Příspěvek

Takze chapu spravne ze nemusim? Dam si na to pozor :D

ajerli
Příspěvky: 3
Registrován: 27. září 2013, 21:56

Re: povinně volitelný předmět

Příspěvek

Jde mi hlavne o to prolizt tenhle semestr a k tomu pokud vim potrebuju udelat zkousku z matiky a konga a ziskat 15 kreditu, ale nevim jestli i zapocet z humanitniho predmetu

Uživatelský avatar
Infinitka
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 83
Registrován: 25. leden 2009, 22:09

Re: povinně volitelný předmět

Příspěvek

Ahoj,

předmět teď teoreticky nemusíš absolvovat a můžeš využít možnosti druhého zápisu předmětu. Budeš si ho všas muset zapsat při nejbližší možné příležitosti, kdy bude tento předmět opět otevřen. Jak zdůrazňoval kolega, opravdu na to nezapomeň. Pro tebe je humanitní předmět sice banalita, ale mohl by ti nadělat mnoho problémů. První ročník je navíc nejsnazší (nejméně zkoušek), následující semestry již budou minimálně časově náročnější, takže se moc nevyplácí začít si hromadit předměty už v 1. semestru. K postupu do následujícího semestru ti stačí pouze splnit předepsaný počet kreditů. Jestliže však myslíš svoje studium vážně, potřebuješ splnit všechny předměty předepsané pro tvůj studijní program.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“