Zkoušky v zimním semestru

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
The_Black_Jack
Příspěvky: 1
Registrován: 11. listopad 2010, 22:23

Zkoušky v zimním semestru

Příspěvek

Ahoj,
situace se má takto: z letního semestru 2. ročníku mi zbyly 3 zkoušky. Nestihl jsem je udělat v září a proto se ptám jestli je zvykem, vypisovat termíny na zkoušky z letního semestru i v průběhu zimního semestru? Díky za odpovědi.

hax28
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 177
Registrován: 27. září 2009, 12:22

Re: Zkoušky v zimním semestru

Příspěvek

situace se ma tak v zari konci letni semestr, tudiz ne zkousky se v zimnim semestru nevypisujou .. vysledek je takovy ze si je pristi letnak das na druhej zapis :)

Plamínek
Příspěvky: 41
Registrován: 10. srpen 2009, 22:40

Re: Zkoušky v zimním semestru

Příspěvek

V září končí nejen letní semestr, ale i školní rok a z jednoho do druhého školního roku nelze zkoušky přenášet, tak jak říká hax28 musíš si předměty zapsat na 2. zápis.

Meryl
Příspěvky: 5
Registrován: 25. prosinec 2011, 18:41

Re: Zkoušky v zimním semestru

Příspěvek

Nemáte někdo zkušenosti s přerušením studia ?

sofiazoe
Příspěvky: 1
Registrován: 01. únor 2014, 10:49

Re: Zkoušky v zimním semestru

Příspěvek

z letního semestru 2. ročníku mi zbyly 3 zkoušky. Nestihl jsem je udělat v září a proto se ptám jestli je zvykem, vypisovat termíny na zkoušky z letního semestru i v průběhu zimního semestru? Díky za odpovědi.

hax28
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 177
Registrován: 27. září 2009, 12:22

Re: Zkoušky v zimním semestru

Příspěvek

V září končí nejen letní semestr, ale i školní rok a z jednoho do druhého školního roku nelze zkoušky přenášet, musíš si předměty zapsat na 2. zápis.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“