Problémy s vyhláškou.

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Leon IV.
Příspěvky: 5
Registrován: 17. prosinec 2012, 23:52

Problémy s vyhláškou.

Příspěvek

Zdravím, jen jsem se chtěl zeptat jak máme chápat tuto vyhlášku.
http://www.fs.cvut.cz/web/uploads/media ... ogramu.pdf
Podle některých z nás máme nastoupit do školy až 18.2. podle některých zase už 11.2.
Co vy o tom soudíte??

FliegenderZirkus
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 90
Registrován: 10. září 2009, 21:00

Re: Problémy s vyhláškou.

Příspěvek

Pro postup do druhého semestru potřebuješ 15 kreditů. Ta vyhláška říká, že máš o týden déle na to, abys ty kredity získal. Přednášky a cvičení začínají už 11.

slukic
Příspěvky: 2
Registrován: 06. listopad 2012, 21:54

Re: Problémy s vyhláškou.

Příspěvek

Takze lidi co nemaj 15 kreditu budou doma pomalu nic nedělat a ti co to maj splněno musej do skoly dřív. To nedává logiku :D

Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Re: Problémy s vyhláškou.

Příspěvek

Doma těžko, do školy musíš tak jako tak. Začátek semestru se vztahuje jednotně na všechny, ne jenom na ty, kteří mají splněno. Ti kdo nemají splněno, ti mají čas do 18. února, aby tak učinili.. souběžně při plnění docházky. Takže je to spíš trest za neschopnost splnit alespoň Matematiku I a něco k tomu.
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Leon IV.
Příspěvky: 5
Registrován: 17. prosinec 2012, 23:52

Re: Problémy s vyhláškou.

Příspěvek

Ale když nemáš 15 kreditů, tak nejses zapsaný do dalšího semestru, to znamená, že je pro tebe zbytečné tedka chodit na přednášky, když nebudeš vědět jestli těch 15 kreditů do toho 18 seženeš.

Moc děkuji za odpovědi a za radu.

slukic
Příspěvky: 2
Registrován: 06. listopad 2012, 21:54

Re: Problémy s vyhláškou.

Příspěvek

a ani si nemuze udelat rozvrh a tak. Příde mi to divný, do školy nastoupím ale nak mi to nesedí

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“