SK1 - Strojírenské konstruování I

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
wotikotas
Příspěvky: 16
Registrován: 31. říjen 2012, 12:47

SK1 - Strojírenské konstruování I

Příspěvek

Zdravím,

to se kromě vyplnění toho testu kontrolují i ty výkresy? Myslel jsem, že když už mám všechno schválený od cvičícího a odškrtnuto na deskách, že už ty výkresy nikdo neprohlíží, nebo jo ? A když jo, tak je důležitý, že to už schválil cvičící ne ? i když tam je třeba něco blbě.

Dík za odp.

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: SK1 - Strojírenské konstruování I

Příspěvek

kdyz tam je jesto neco blbe tak te zbuznou pokud vim tak te uz s tim nevyrazi a pokud budou pekne tak ti trbea da pozvanku do alfa grupy (pokud tam bude neco extremne blbe, tak mozna neco udela ale to jsem nezazil)

Uživatelský avatar
Thorvald
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 78
Registrován: 05. říjen 2010, 19:36

Re: SK1 - Strojírenské konstruování I

Příspěvek

A pokud budeš mít stejný výsledek na deskách a z testu tak je to jasný a na výkresy se ani nepodívají.
Nejsem konstruktér, jsem obkreslovač...

Uživatelský avatar
Jizah
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 294
Registrován: 06. říjen 2008, 21:24

Re: SK1 - Strojírenské konstruování I

Příspěvek

Záleží, koho na test chytneš. My tenkrát měli Pospíchala a pěkně si nás po jednom vychutnal. A je jedno, co jste měli z testu a co na deskách. Ale ať nežeru, pokud měl někdo výkresy dobré, tak o stupeň známku klidně zlepšil.
a still more glorious dawn awaits. Not a sunrise, but a galaxy rise. A morning filled with 400 billion suns. The rising of the milkyway

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“