Promoce

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
lamac
Příspěvky: 4
Registrován: 26. květen 2008, 21:14

Promoce

Příspěvek

Lidi
Dejte si pozor na tu agenturu, která zajišťuje fotky z promoci. Je to zlodějská firma, která si za ty fotky účtuje obrovské ceny - např. za 1 fotku v elektronické verzi dáte 35 Kč a pokud si ji necháte vyrobit, pak dáte za jedinou fotografii 50 až 75 Kč.
Navíc, formulář objednávky je velice nejasný a zmatený a v momentě, kdy se v něčem spletete a chcete to změnit, tak na vás vymáhají stornovací poplatky ve výši 20 % ceny zadané objednávky.
Pokud máte možnost, tak doporučuji, aby vám fotky nafotil někdo z příbuzných, kdo tam bude s vámi. Oni se na to sice blbě tváří, ale ve skutečnosti to zakázáno není.

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Promoce

Příspěvek

A hlavně ty fotky nestojí za nic...

Uživatelský avatar
majik8
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 46
Registrován: 01. říjen 2008, 13:32

Re: Promoce

Příspěvek

fotky mám zakoupené elektronicky a kromě toho že mi přijdou krapet dražší jsou OK (ale když je to ta promoce, tak klidně pustím chlup) - rozlišení je velký a fotky na kterých jsem já jsou pěkné, světlo vyvážené atd atd atd.....
jinak, formulář mi přišel v pohodě a celá objednávka byla bez komplikací, vše podle jasného návodu. Storno poplatky jsou snad všude, kde si něco objednáváš, čemu se divíš? myslíš, že ti udělají fotku a ty jim řekneš "jé já se spletl" tak ti ji nenaúčtujou? kde to žiješ....

vozi
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 132
Registrován: 31. leden 2009, 16:31

Re: Promoce

Příspěvek

no jako je pravda že ty fotky nejsou nic moc. já třeba nevim proč neni možný od každýho vybrat 50 Kč a prostě pak každýmu dáát všechny fotky na CD, podle mě je tohle dost zlodějina. jako nejlepší by bylo zařídit si vlastního ověřenýho fotografa.... jenže to nevim jak by se na to škola tvářila... jestli by to poviolily...

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Promoce

Příspěvek

Jak bude vedet, ze to je najaty fotograf?? Proste strejda foti, tak mi dela fotky,no...

Mizna bych se ptal, jak se takovy fotograf vybira?? :)
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“