Zaklady strojnictvi

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
JohnyL
Příspěvky: 2
Registrován: 08. září 2011, 16:44

Zaklady strojnictvi

Příspěvek

Cau lidi pomozte mi prosim. Dostal jsem za ukol zpracovat referat na tema: Pohony pracující bez prokluzu, příklady, výhody, nevýhody, rozdělení vubec nemuzu najit zadne podklady k zadani. Muzete mne prosim aspon trosku nasmerovat odkazy, skripty,...... Predem vsem dekuji za odpoved

Uživatelský avatar
..::TV::..
Veterán
Veterán
Příspěvky: 456
Registrován: 14. leden 2008, 11:27

Re: Zaklady strojnictvi

Příspěvek

mělo by to být v klasické literatuře...skriptech,...


předpokládám, že to nějak tušíš....řetězové převody, převody pomocí ozubených kol apod...
Co patří do HLAVNÍ DISKUZE? Otázky,odpovědi,ztráty a nálezy,obecné poznatky,shánění referátů apod.
Co patří do ročníkových sekcí? Vše podstatné. Kvalitní informace a soubory, které ostatním pomůžou při studiu.

Uživatelský avatar
Sonny Burns
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 68
Registrován: 28. říjen 2008, 21:23

Re: Zaklady strojnictvi

Příspěvek

casti a mech stroju, mechanicky (mozna i hydraulicky) prevody. a to je asi vsechno. zkus v tehle kategoriich hledat. ustav casti a mechanismu stroju a automobilu, spal motoru a kol.voz. zejo. + tedka me jeste napadlo ze naky malo o kinematice retezu atd. bylo v mechanice nekde. takze i tam: ustav mechaniky ..... vic nevim. snad jeste nekdo doplni moje letme idee :)

JohnyL
Příspěvky: 2
Registrován: 08. září 2011, 16:44

Re: Zaklady strojnictvi

Příspěvek

Dekuji moc za rady uz aspon vim z ceho to mam sesmolit :D

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“