Papíry na rýsování

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Mánička
Příspěvky: 12
Registrován: 22. září 2012, 12:41

Papíry na rýsování

Příspěvek

Ještě jednou ahoj!Měl bych ještě jeden dotaz .Na Konstruktivní geometrii 1 máme mít: papíry na skicování - samostatný předtisk A4 s rámečkem a razítkem a
papíry na rýsování - samostatný předtisk A4 a A3 s rámečkem a razítkem.
Obojí prý lze sehnat v jakémsi Copyshopu či Copy Centru fakulty strojní.Chtěl bych se zeptat,zda je to pravda a kde se tento obchod(fakulty strojní) nachází? Díky

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: Papíry na rýsování

Příspěvek

Pravda, Kongo jsem měl pře x lety, ale copycentrum na Karláku se nachází, když jdeš přes turnikety vlevo po schodech a pak schody vpravo do prvého patra, dáš se doprava. Jdeš stále rovně tou chodbou, zatočíš vpravo, jdeš rovně po pár schodech sejdeš dolů, vpravo máš chodbu. Jdeš furt rovně a po pravé straně je ta tajemná místnost s názvem copycentrum. Vžy se tam zazvonilo, počkalo se až se bába vychumelí a otevře ti a řekneš jí co chceš...
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

Uživatelský avatar
MRAK
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 87
Registrován: 13. leden 2008, 22:34

Re: Papíry na rýsování

Příspěvek

Pred lety když jsem kongo absolvoval tak to pravda bylo, to copycentrum byvaly takovy dveře, vedle kterych byl zvonek, na chodbe "pod" ustavem jazyku (ta chodba konci dvermi ustavu matematiky) ... nevim jak to lip popsat :)

Uživatelský avatar
Thorvald
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 78
Registrován: 05. říjen 2010, 19:36

Re: Papíry na rýsování

Příspěvek

No a když bys to nenašel... Tak by je měli mít v copy centru FELu. A ten máš v přízemí, když se po vstupu na Fel dáš chodbou vlevo, tak po cca 20 m po pravé ruce.
Nejsem konstruktér, jsem obkreslovač...

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: Papíry na rýsování

Příspěvek

co já všechno nevyfotim... http://i45.tinypic.com/fu82oo.jpg

commander304
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 58
Registrován: 22. leden 2008, 19:22

Re: Papíry na rýsování

Příspěvek

Taky by to měli mít v Dejvicích v takový budce tuším že v prvním patře vedle bufetu, jestli to ještě funguje...

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: Papíry na rýsování

Příspěvek

jj do copy asi budu muset zajit i ja u me doma neznaji v papirnictvich logaritmickej papir :D

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“