rozvrh

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
ReDmikl
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 14
Registrován: 10. srpen 2012, 15:57

rozvrh

Příspěvek

Ahoj,
jsem studentem 1. ročníku a rád bych se vás zeptal, jestli chápu rozvrh dobře. Skupina jsem 25. Dle https://kos.fs.cvut.cz/pdf/1.pdf mi vychází, že v pondělí mám předmět SK1 v 10.45. Je to tak správně? A pak je co?
Děkuji

EDIT: nemohu použít utilitu od SHamania, jelikož nemám přihlašovací údaje do KOSu

Plamínek
Příspěvky: 41
Registrován: 10. srpen 2009, 22:40

Re: rozvrh

Příspěvek

Pak máš dvouhodinovku volno a potom v sudém týdnu Počítačem podporované studium a v lichém týdnu chemii.

ReDmikl
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 14
Registrován: 10. srpen 2012, 15:57

Re: rozvrh

Příspěvek

díky, na čvut se liché a sudé odvíjejí od kalendáře? tedy příští týden 38. v roce? třeba na UK to mají opačně :) proto se ptám
a ještě jedna otázka je KOSu, přihlašovací údaje jsem si měl opsat z toho papíru, který jsme podepisovali, ohledně KOSu? nějak se k nim nemohu nikde dostat, dík

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: rozvrh

Příspěvek

Ahoj, jo odvíjí se to od kalendáře, takže příští týden je sudý. Jinak s heslem do kosu, pročti si stránky Centra počítačových služeb, tam je návod jak na to http://net.fs.cvut.cz/guides/passwd/ :wink:

wotikotas
Příspěvky: 16
Registrován: 31. říjen 2012, 12:47

Re: rozvrh

Příspěvek

Zdravím,
měl bych dotaz jestli s tím má někdo podobné zkušenosti.

Teď jdu do 2. semestru 1. ročníku, podle bílé knihy mám předměty Matematika II. A a Základy Technologie I.
Bohužel přednášky z obou předmětů jsou vypsány jen na jeden termín a v lichý týden to přesně koliduje. Nechápu jak to fakulta myslí, jestli se mám rozpůlit. Má někdo podobné zkušenosti? Co s tím? Chci chodit na oboje, ale je to nemožný.

Díky

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: rozvrh

Příspěvek

přednáška pro Matematiku II.A je jak v pondělí 5-6 hodinu, tak ve středu 3-4 hodinu https://kos.fs.cvut.cz/timetable/course/2011062

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: rozvrh

Příspěvek

wotikotas: No koukám to tam někdo moc nedomyslel. Máš dvě možnosti. Buď budeš chodit na béčkový přednášky z matiky nebo budeš jednou za 14 dní v pondělí chybět na přednášce z áčkový matiky. A nebo ještě třetí možnost, nechodit na přednášky ze základů technologie a naučit se to ze skript, ale to záleží jestli jsi z průmyslovky nebo z gymplu.

wotikotas
Příspěvky: 16
Registrován: 31. říjen 2012, 12:47

Re: rozvrh

Příspěvek

arw: Matematika II. je 4+4 týdně, ne 2+4. Takže tak.

Právě nechápu jak na fakultě plné inženýrů nedokážou vymyslet tak primitivní věc, jako je rozvrh.
KavkaRooter: Jsem z gymplu, takže proto bych to ocenil. No uvidím co nakonec vymyslím, ale rozhodně nejsem sám a nechápu kdo takové kolize nedomýšlí. :?:

Uživatelský avatar
mi-psi
Příspěvky: 47
Registrován: 29. září 2009, 21:17

Re: rozvrh

Příspěvek

tak já bych doporučoval se vybodnout na obě, ale podle vkusu každého soudruha, že 8-)

Uživatelský avatar
Infinitka
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 83
Registrován: 25. leden 2009, 22:09

Re: rozvrh

Příspěvek

Ahoj,
taky by si mohl zkusit poslat nějaký mail rozvrhářům daných ústavů. :P Že nastala tato kolize a jestli ten rozvrh trochu nepředělají :lol: Za pokus by to stálo 8) Jinak koukám, že vás musí být o dost méně než nás, protože jestli si to pamatuju dobře, tak my měli dvoje přednášky z matiky. Jen už nevím jaké měly úrovně, jestli stejné nebo taky A a B :D

Plamínek
Příspěvky: 41
Registrován: 10. srpen 2009, 22:40

Re: rozvrh

Příspěvek

Taky mi to nedalo, tak jsem se zeptal přímo fakultního rozvrháře - to je odpověď

Je to tak, že studenti TZSI měli ZT1 v zimě. Chlapec se asi
teď rozkoukal a chce dělat áčkové zkoušky a zjistil kolizi. S tím já
nic nesvedu. To je daň zato, že máme více bakalářských oborů. Od
druhého semestru si musí skládat rozvrh sami a holt když se někdo
nedrží své skupiny, dojde mu ke kolizi.

Jedině jednu přednášku oželet, nebo si předmět ZT1 zapsat ve druhém ročníku.

wotikotas
Příspěvky: 16
Registrován: 31. říjen 2012, 12:47

Re: rozvrh

Příspěvek

Teď rozkoukal :?: :!: Od začátku co jsem na STR do nás p. proděkan hustí, abychom dělali A zkoušky atd. Jiní nám říkají, že si můžeme zvolit úroven přednášek Matematiky. Že se nedržím své skupiny ? Jak prosímtě ? Držím se svaté bílé knihy, tak co chtějí víc ? Ještě za to můžu já, že vytvořili kolizi. :roll:

Uživatelský avatar
cackler
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 259
Registrován: 14. listopad 2008, 22:26

Re: rozvrh

Příspěvek

Píše o tom, že jsi prý měl mít ZT1 už v zimním semestru. Rozvrhy jsou dělány podle skupin, tu vidíš v KOSu, pokud si pak vybereš paralelky podle takto daného rozvrhu, tak bys měl mít zaručeno, že nenastane kolize. viz https://kos.fs.cvut.cz/pdf/1.pdf

wotikotas
Příspěvky: 16
Registrován: 31. říjen 2012, 12:47

Re: rozvrh

Příspěvek

V zimním semestru mi byl rozvrh určen, zapsané předměty taktéž. Že bych měl mít zapsané ZT1 to si vyprošuju. Měl jsem jak je v bílé knize napsáno "z moci úřední" zapsáno ZT2 a šmitec. Chyba není na mém vysílači ani přijímači. Tam v té příloze od tebe je u STR snad ZT1 ne?

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: rozvrh

Příspěvek

Jenže jsi obor STR, který přednostně nemá důvod dělat Áčkové zkoušky. Pokud chceš dělat Áčkové zkoušky bez kolizí přednášek, měls jít na TZSI. Tohle je tvoje chyba a ne rozvrháře.

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“