Prodloužení studia

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Pretam
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 18
Registrován: 04. listopad 2008, 18:19

Prodloužení studia

Příspěvek

Zdravím, není tu někdo takový, který je na tom podobně jako já, že bude protahovat studium jelikož nesplnil tenhle rok několik předmětů ve 4 ročníku + bakalářku? Splněny všechny druhý zápisy mám a asi 50kreditů což je dost na celý rok taky, ale třeba je problém že předměty který tenhle rok nemám hotový jako např Nástroje pro výrobu polotovarů, nebo metody přesného lití. se další rok vůbec nevypisují. Co jsem se byl ptát za Řezníčkem tak bych si měl udělat rozvrh podle třetího ročníku nynějšího VESu, ale dnes tam bylo hodně lidí takže se snažil rychle všechno vysvětlovat, tudíž jsem to moc nepochopil co vlastně chce takže kdyby někdo věděl víc jak na to byl bych vděčný.... Díky

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: Prodloužení studia

Příspěvek

Řek bych, že ti udělá indiviudální studijní plán, kde ti řekne, který předměty si místo těch chybějících zapíšeš a hotovo. Ten ti pak schválí a jedeš dál. Tím, že nejsou vypsaný, tak že bys nedodělal kvůli tomu bakaláře se bát určitě nemusíš. Jen to chce s ním probrat v klidu.

james7
Příspěvky: 29
Registrován: 11. leden 2008, 13:02

Re: Prodloužení studia

Příspěvek

Mě by spíš zajímalo, jak to je když budu prodlužovat jen o půl roku a končit v zimě, všechny předměty mám splněny, takže si zapíšu jen bakalářku?

xax
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 63
Registrován: 25. březen 2010, 20:49

Re: Prodloužení studia

Příspěvek

Pokud jsem to správně pochopil, budeš muset mít 15 kreditů za ten semestr, takže ještě něco přidat... řikal to Řezníček na tom brífinku v úterý.

Pretam
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 18
Registrován: 04. listopad 2008, 18:19

Re: Prodloužení studia

Příspěvek

Ještě bych měl jeden dotaz, zatím jsem to slyšel od více lidí že prý chce dr. Hermann vypsat Metody přesného lití do zimního semestru. Byl jsem se ptát v pátek ale neměl čas nemá náhodou nekdo tu informaci ověřenou ? Díky

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“