restart

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Ondras_CZ
Příspěvky: 13
Registrován: 08. září 2010, 19:50

restart

Příspěvek

zdravim
jsem ve druhym rocniku a vypada to, ze nevyjdu kreditove :( na postup do tretaku... jde jeste zvolit restart studia a nastoupit v zari znovu do skoly a uznat si predmety?

Uživatelský avatar
Thorvald
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 78
Registrován: 05. říjen 2010, 19:36

Re: restart

Příspěvek

Nemám s tím vlastní zkušenost, ale zajímal jsem se o to a vycházel z:
http://www3.fs.cvut.cz/web/fileadmin/do ... _12_13.pdf

Podmínky pro přijetí:
...Ke studiu nebude přijat uchazeč, který je již studentem ve studijním programu B 2341. Uchazeč
musí před podáním přihlášky studium ukončit, jinak bude přihláška odmítnuta nebo budou
výsledky přijímacího řízení dodatečně zrušeny. - takže bys měl nejdříve ukončit studium.

A jestli je možný podat přihlášku, to se koukni na první / druhé přijímací kolo do kdy to lze podat.

Myslím, že jestli máš hotové všechny předměty z ročníku a máš ho uzavřený tak ti ho uznají celý. Když ne, tak ty co jsou lepší jak E.

Ale jak řikám, vlastní zkušenost s tím nemám. Uděláš nejlépe, když se zeptáš na studijním....
Nejsem konstruktér, jsem obkreslovač...

Ondras_CZ
Příspěvky: 13
Registrován: 08. září 2010, 19:50

Re: restart

Příspěvek

dobre, takze realna sance tu asi je.

Simmy
Příspěvky: 10
Registrován: 10. červen 2009, 23:38

Re: restart

Příspěvek

na AR 2012/2013 je ovšem plno, takže na strojárnu si můžeš podat přihlášku nejdříve na AR 2013/2014 => 1 rok 'doma'

venca.plodr
Příspěvky: 2
Registrován: 17. leden 2009, 20:37

Re: restart

Příspěvek

Ahoj chtěl sem se zeptat zda je nějaká šance se přihlásit ještě do akademického roku 12/13 ...... jakákoli Vš technického směru. předem dík

sehom
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 413
Registrován: 06. únor 2008, 23:01

Re: restart

Příspěvek

:D :D :D :D dobrej vtip :D :D :D :D
Je to boj:-)...uvidí se kdo vyhraje:-)

Uživatelský avatar
honzamo
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 53
Registrován: 21. září 2009, 21:26

Re: restart

Příspěvek

venca.plodr píše:Ahoj chtěl sem se zeptat zda je nějaká šance se přihlásit ještě do akademického roku 12/13 ...... jakákoli Vš technického směru. předem dík
Teď už berou jen na soukromé školy a ty většinou technického směru nejsou...

venca.plodr
Příspěvky: 2
Registrován: 17. leden 2009, 20:37

Re: restart

Příspěvek

no jo mě to bylo jasný ... ale za zeptání nic nedám .... a nějaká jazykovka asi taky nebude co ... chtěl bych zustat student a přihlásit se za rok na čzu

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“