studijní skupina

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
blacksool
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 21
Registrován: 14. únor 2012, 19:14

studijní skupina

Příspěvek

Ahojte,
při studiu tohoto dokumentu jsem narazil na možnost zařazení do studijní skupiny s rozšířeným obsahem výuky předmětů teoretického základu, pokud uspěji v testu.
Chtěl bych se zeptat co je vlastně ta studijní skupina a k čemu je to dobré a zároveň co bude obsahem testu.
Díky Marek Mach

Jonas
Příspěvky: 26
Registrován: 22. květen 2009, 13:31

Re: studijní skupina

Příspěvek

Studijní skupina je kruh, ve kterém je 20 lidí a ty mají stejný rozvrh, alespoň v prváku. Co bude obsahem testu nevím.

commander304
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 58
Registrován: 22. leden 2008, 19:22

Re: studijní skupina

Příspěvek

Ano, ale i tak si rozvrh můžeš i v prvním semestru libovolně změnit. Takže studijní skupina je spíš číslo v indexu. Pro tebe to prakticky nic neznamená.

wilissss
Příspěvky: 25
Registrován: 14. září 2011, 21:12

Re: studijní skupina

Příspěvek

Ne, rozvrh si v prvním semestru nemůžeš měnit!
Tak to pro tebe znamená, že celý semestr budeš v jedné a té samé studijní skupině.

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: studijní skupina

Příspěvek

a vsaď boty, že můžeš :D , při nejhorším se jde domluvit s jiným vyučujícím a když svolí, tak chodit k němu, i když seš zapsanej v jiný paralelce..problém je, že v prváku bývá většina paralelek narváno přesně na počet míst...ale domluvit se vždycky dá, většina učitelů jsou rozumní lidi 8) a při troše lži, že musíš do práce...easy :)

commander304
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 58
Registrován: 22. leden 2008, 19:22

Re: studijní skupina

Příspěvek

Jak je to teď se hádat nebudu :) Ale já když byl v prvním semestru (2008), tak jsem si v pohodě změnil půl předmětů. Rozvrh můžeš měnit ještě první dva týdny výuky.

wilissss
Příspěvky: 25
Registrován: 14. září 2011, 21:12

Re: studijní skupina

Příspěvek

Nám bylo řečeno minulý rok, že nemůžeš.
Ano, v kosu to jde. Ale když to někdo zjistil z vyučujících, tak měl řeči.
Ale jak říkáš, vše je o domluvě a neměl by sis ho měnit.

vozi
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 132
Registrován: 31. leden 2009, 16:31

Re: studijní skupina

Příspěvek

fakt nechápu proč bys neměl nebo nemohl... to říkají na týhle škole o hodně věcech, že je nesmíš... a pak se najednou dozbíš že si to vlastně měl... nic méně já jsem si ho tenkrát taky měnil skoro celej a nikomu to nevadilo...

L_H
Příspěvky: 2
Registrován: 11. leden 2016, 20:20

Re: studijní skupina

Příspěvek

Na DoD jsem se na to ptal a oficiální zdroj mi řekl, že to znamená trochu náročnější látku víc do hloubky, individuální změny rozvrhu nevím, ale vím, že říkal, že se vždy snaží nechat této skupině buď pondělí a nebo pátek úplně volný.
A lákadlem může být i "možnost řešení projektů na vědeckých ústavech" nebo možnost motivačního stipendia od 2. semestru.

Sám se chci ale zeptat, jestli o tom někdo ví víc (co to DOOPRAVDY znamená, v čem je toho víc, o kolik a prostě všechno užitečný), protože se do této skupiny člověk hlásí už při podávání přihlášky, jestli se nepletu. Jako mít třídenní víkend není špatný, ale zase nevím, jestli si troufnu naslepo nandat víc školy do menšího počtu dní.

Díky

falcon
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 13
Registrován: 19. leden 2008, 23:31

Re: studijní skupina

Příspěvek

ahoj, co já si pamatuju, tak Řezníček chtěl před třemi lety (2013) vytvořil elitní jednu skupinu těch nejlepších

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“