POMOC S PŘEVODOVKOU

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
pavelbrocek
Příspěvky: 8
Registrován: 27. leden 2010, 14:52

POMOC S PŘEVODOVKOU

Příspěvek

Zdravím :? ,potřebuju pomoc, děláme teď převodovku na sš a nevím jak mám určit rozměry kde jsou ty prázdné kóty, konec hřídele a drážku si zvolím z tabulek,ale ten zbytek nám vždycky vypsala profesorka, ale zrovna jsem tam nebyl tak potřebuju vědět podle čeho nebo jak mám určit ty průměry a délky. Pro porovnání je tam fotka z kámošova sešitu ,jeho průměr je 25mm, můj 14mm. Můžete mi prosím pomoci?
Díky
Přílohy
hghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.png
(951.16 KiB) Zatím ještě nestaženo

hax28
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 177
Registrován: 27. září 2009, 12:22

Re: POMOC S PŘEVODOVKOU

Příspěvek

:shock: :D :D
Nicmene navrhuje se to asi nejak takhle vstup mas 14 vezmes ST otevres na strance pro gufera a vyberes nejakej hezkej rozmer treba pro vnitrni prumer 18 zavit pro KM matici musi byt shodny s prumerem pod lagrem tudiz volis treba 20 mm nasledujici prumer po lozisku zvolis tak ze pujdes treba na www.skf.com najdes si katalog kulickovych lozisek a tam si najdes prumer da coz je minimalni doporuceny prumer o ktery by se ti mel spodni krouzek loziska opirat o to oazeni coz je pro lozisko 6004 22 mm piokud volis stejna loziska (jako ze se to ve vetsine pripadu dela) tak ty posledni prumery budou uplne stejny jako tady u prvniho loziska. nevim jaky tam mas silovy pomery ovsem pokud by nevychazelo ani kulickovy 6404 nebo by nesedela osova vzdalenost muzes treba ty rozmery zvednout zase tak jak mas diru pro dalsi lozisko napr. na 25 tot vse doufam ze ti to pomohlo :)

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“