Bc práca o valivých ložiskách

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
straker
Příspěvky: 3
Registrován: 03. květen 2012, 22:14

Bc práca o valivých ložiskách

Příspěvek

zdravím strojárov:)
mam taký problém s Bc. Nemožem najst ziadnu dobrú knihu o válivých ložiskách, nakolko mám tému o hodnotení SÚČASNÉHO stavu degradačných procesoch válivých ložísk, potrebujem nejaku novšiu kde budu aktuálne veci, všetky čo som nasiel boli len s 80tych rokov a to mi vobec nepomohlo. Moj konzultant mi tiez moc nepomohol, skor ma atakoval, takže s nim to uz neriesim. Obraciam sa navás preto s prozbou o akukolvek radu o tejto problematike, hocičo a hociaka dobra kniha či časopis by mi velmi pomohol. A ak viete aj o nejakej hociakej dobrej knihe či stránke o válivých ložiskách, ktorou by som doplnil Bc prácu tak mi prosim poradte, som dosť v koncoch :(
Ďakujem pekne

valdo.earth
Příspěvky: 52
Registrován: 04. leden 2009, 04:02

Re: Bc práca o valivých ložiskách

Příspěvek

Nikdo tady nevi vic nez google

straker
Příspěvky: 3
Registrován: 03. květen 2012, 22:14

Re: Bc práca o valivých ložiskách

Příspěvek

ja to mám taky tak, ale verím že sa tu najde nejaky dobrák čo sa v tom vyzná a podá mi pomocnú ruku.. bo som zufalý.

Uživatelský avatar
MRAK
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 87
Registrován: 13. leden 2008, 22:34

Re: Bc práca o valivých ložiskách

Příspěvek

přesně tak, první možnost google ...česky a anglicky, pokud umíš tak i německy nebo francouzsky, to by bylo abys nenašel alespon nějakou diplomku a v ní seznam použité literatury, kterej může sloužit jako první odrazovej můstek. Ještě můžeš zkusit zadat dotaz knihovne...

straker
Příspěvky: 3
Registrován: 03. květen 2012, 22:14

Re: Bc práca o valivých ložiskách

Příspěvek

našiel som bakalarky aj dve na moju temu ale tie knihy su česke a ja ich na SVK neviem zohnat, jedine to opisat nejako aj s tým zdrojom alebo ja už neviem..

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“