řez a částečný řez v inventoru

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
schmidt
Příspěvky: 11
Registrován: 13. září 2011, 13:45

řez a částečný řez v inventoru

Příspěvek

Zdravim, poradí mi někdo, jak udělat řez a částečný řez v inventoru? Dostal jsem se až k modelu, ale řez mi nejde udělat.http://www.ulozto.cz/xMJLahX/sestava-iam Soubor jsem musel nahrát na ulozto, protože jsem to nejde.

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: řez a částečný řez v inventoru

Příspěvek

castecny rez, msi udelat okolo toho co chces rezat nacrt -> takze odkliknes vse (nic nems naklikle) pak nakliknes pohled kde chce delat rez ->kliknes na vytvorit nacrt -> udelas treba obdelnik okolo mista kde chces udelat rez a pak das escape ci neco aby jsi zase nemel nic naklikle (po ukonceni nacrtu samozrejme) das ikonku castecny rez kliknes na ten pohled ono si to samo vybere oblast podle nacrtu a pak je tam volba z bodu a tak to musis ozkouset me obcas nejde neco vybrat

schmidt
Příspěvky: 11
Registrován: 13. září 2011, 13:45

Re: řez a částečný řez v inventoru

Příspěvek

Děkuju, částečný řez bych měl, ale když dám účast v řezu > řez, tak to nic neudělá...

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: řez a částečný řez v inventoru

Příspěvek

tak to pak uz nvm jak se presne dela, en vim ze asi co chces tak se nastavuje u jednotlivych soucasti, a polorez delaji jako prurez s tim ze jeden phled osunout mimo papir :-)

schmidt
Příspěvky: 11
Registrován: 13. září 2011, 13:45

Re: řez a částečný řez v inventoru

Příspěvek

ok dik, uz to mam. vzal jsem to jako castecny rez

Aizerin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 149
Registrován: 13. únor 2011, 19:00

Re: řez a částečný řez v inventoru

Příspěvek

jj kdyz to nejde nomralne musi to jit jinak soziteji a jinak to musi jit vzdy :-), s tim delam veci v CADu :D obcas ze me nekteri lidi cuci proc delam to a to kdyz to preci jde udelat pres prikaz a udela se to samo (ale to ja nvm :D)

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“