oborovy projekt = 4 lety obor

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
mata148
Příspěvky: 5
Registrován: 02. říjen 2008, 21:31

oborovy projekt = 4 lety obor

Příspěvek

Hola soucasni tretaci (2012),
nevite nekdo prosim, jak je to se zapisovanim oboroveho projektu pro obor Konstruovani s podporou pocitacu? = 4 lety obor - momentalne se me to netyka az pristi rok - ale koho jste kontaktovali s oboru pruznosti nebo mechaniky apod?
Byly nejake schuzky v zimnim obdobi, kde jste si popovidali s garantem oboru, popr. vedoucim ustavu nebo nejakym zastupcem garanta oboru? Nebo jste se napsali naslepo...a pak jste cekali, co bude...

A jeste bych se rad zeptal na vec dulezitejsi...
Mohli byste take napsat, jak tento predmet v tomto oboru probiha?
Napriklad...schazime se kazdy tyden v 5 lidech...dostal jsem literaturu, mam ji precist, udelat resersi...nebo resim uz neco konkretniho pocitam nejaky mechanismus (obor mechanika) nebo pocitam nejake deformace (obor na pruznosti) u neceho konkretniho...nebo konstruovani - vysli jsme z CMS II a oborova uloha rozsiruje zadani CMS II, atd.

Diky i za dilci odpovedi

arw
Veterán
Veterán
Příspěvky: 218
Registrován: 27. duben 2008, 15:26

Re: oborovy projekt = 4 lety obor

Příspěvek

Neřeknu jak to přesně chodí na pružině, ale v podstatě to bude hodně podobný. Já dělal mechaniku těles. V letním semestru ve 3. jsme měli předmět Experimentální měření napětí, co učil Řezníček a tak nějak se nás ptal, kdo a kam půjde a v podstatě jsme se rozdělili na obory - mechanika, pružina, tekutiny a matika. S tím, že ten seznam dal ostatním zástupcům z jednotlivých oborů a ten nám pak napsal, že by bylo dobré se sejít, představit nám nějak témata, která budou příští rok na bakalářky. Vzali nás do laborek a ukázali, co se tam dělá, čím se zabývají a o čem asi budou jednotlivé bakalářky s tím, že tam byli rovnou zástupci jednotlivých témat, aby si nás rozebrali (bylo nás tenkrát cca 5-7).
Já se s ním pak ještě viděl před prázdninama, řek mi tak nějak o čem to bude a dal nějakou literaturu k prostudování.
V zimním semestru ten bakalářský projekt je v podstatě jen formou konzultací, už záleží jak se domluvíte, jak často se budete vidět a co budeš dělat. Tak nějak sem něco naměřil v laborkách a pomale začal něco tvořit, ze začátku toho nebude moc, co budeš vědět, co dělat, ale to se časem podá :). Takže projekt končil nějakým zpracováním těm dat a v podstatě nějaká rešerše a obecný kecy.
V letním semestru ten seminář k bakalářský práci v bledě modrým..jen konzultace s tím, že už bys měl fakt makat, jinak se z toho posereš,jak sem se posral já :D. Vedoucí na tebe tlačí a ty máš furt hovno hotový. Pak buď mákneš a odevzdáš mu nějakej paskvil, kterej bude vypadat jako bakalářka a vedoucí to nějak zkousne a obhájíš to nebo se posereš a vzdáš to a dáš si to znova další rok, s tím, že když máš štěstí a něco už dělals, tak ti dá podobný zadání popř. něco přidá...nesmí být stejný zadání totiž..a ty se z toho stejně posereš :).
Ale co sem viděl, jaký bakalářky dokážou projít...tak no stress, kdybych to tenkrát věděl, co za prasárny se dá obhájit, tak bych to za 3 tejdny napsal a zdarec.

angelblue15
Příspěvky: 1
Registrován: 18. červen 2013, 07:59

Re: oborovy projekt = 4 lety obor

Příspěvek

wow děkuju moc, hodně mi to ulehčí práci. Ze všecho nejvíc nerad dělám něco, co už bylo vymyšlené. Jinak bych musel použít .dwg formaty a překonvertovat do .CATDrawingu
Právě jsem zahájil noční směnu v SK2 :) :roll:





pimsleurreview pimsleur
testking www.testking.us
ileatherwear http://ileatherwear.com/
braindumps http://braindump.ws/
passforsure http://passforsure.co.uk/

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“