Technologie 2

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
letec1
Příspěvky: 4
Registrován: 09. prosinec 2009, 13:48

Technologie 2

Příspěvek

Ahoj, má smysl u tohoto předmětu chodit na přednášky? Dozvěděli jste se tam něco podstatného ke zkoušce, co třeba není ve skriptech atp.?

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Technologie 2

Příspěvek

Ahoj, na přednášky z Technologie 2 jsem chodil, vede je doc. Vrabec a byly to snad jediný přednášky který mě trochu bavily. Byly vedený zajímavou formou ptž nám tam ukazoval videa z praxe atd, ale rozhodně se to dá zvládnout i bez nich. Jestli je tam něco víc než ve skriptech to taky nevím ptž jsem skripta nikdy nedržel v ruce :D Akorát jedině pokud bys chtěl jít na předtermín tak na ty přednášky choď, ten nebývá v kosu.

Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Re: Technologie 2

Příspěvek

Cus , hele na zapocet ti staci projet si skripta a tady na webu si stahnout nejaky materialy a das to vpohode , otazky se tam porad opakuji dokola + muzes mit klidne tahak i skripta sebou :D u nas ucitel asi na 5 minut odesel .. kdyz si todle udelas uz na zacatku tak muzes udelat ten "pred test" a pak tam chodit vubec nemusis .. kdyby si chtel vedet nejak podrobneji co tam je tak napis
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Technologie 2

Příspěvek

To Zidy: nesplet sis to náhodou se Základama Technologie 2? ptž tam předtest byl, ale na Technologii 2 ne (teda pokud se něco za ty dva roky nezměnilo)

Uživatelský avatar
Zidy
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. únor 2011, 17:49

Re: Technologie 2

Příspěvek

no asi jo , ja myslel ze mysli Zaklad technologie 2 , tak to se omlouvam ;)
Wazzuuuuuuuuuuuuuuuuup

Uživatelský avatar
Jenda10
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 155
Registrován: 27. září 2008, 01:15

Re: Technologie 2

Příspěvek

Jestli ti jde jenom o znalosti potřebný ke zkoušce, tak tam chodit nejspíš nemusíš. Nicméně ty přednášky vede doc. Vrabec vážně pěkně, ukazuje tam řadu videí.....i když to bylo tenkrát v pátek od devíti, a s technologií nijak extra nekoketuju, tak jsem tam chodil rád :)
Když s někým nelze vyjít, je třeba s ním vyběhnout:-)

letec1
Příspěvky: 4
Registrován: 09. prosinec 2009, 13:48

Re: Technologie 2

Příspěvek

Díky všem za info. Šlo mi o to, že mi budou chtě nechtě kolidovat s jinou přednáškou. Bude mě teď trochu víc mrzet, že z nich nic mít nebudu..

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“