Termomechanika zkouškové termíny 2012

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Uživatelský avatar
jamesfox
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 36
Registrován: 11. leden 2008, 22:07

Termomechanika zkouškové termíny 2012

Příspěvek

Ahoj,
nevíte někdo, zda se budou vypisovat další termíny z termomechaniky? 3.2.2012 je poslední vypsaný termín tohoto zkouškového období. Zaslechl jsem ale, že se bude vypisovat něco dalšího v rámci letního semestru a ještě v letním zkouškovém období. Nevíte o tom něco? Bohužel na stránkách nic o zkouškách není a nebo jsem to nenašel. Mají nové stránky běžící pod WORDPRESSEM ale evidentně si s tím moc nevědí rady...

KavkaRooter
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 82
Registrován: 10. prosinec 2008, 16:28

Re: Termomechanika zkouškové termíny 2012

Příspěvek

Ahoj, dřív když byla mechanika tekutin v zimáku tak u ní to bylo tak že termíny byly normálně do konce zkouškového a pak byly ještě asi dva nebo tři termíny v letním semestru, ale v letním zkouškovém už pak nic s odůvodněním že se zkouší termomechanika a tak na to neni čas. Ale jak to bude teď když je v tom takovej guláš to opravdu nevím.

Uživatelský avatar
jamesfox
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 36
Registrován: 11. leden 2008, 22:07

Re: Termomechanika zkouškové termíny 2012

Příspěvek

Ahoj, dnes jsem se dozvěděl od doktoranta, že termíny vypisovat určitě budou. Nakonec to potvrdil i Doubrava. Bude to údajně příští týden a pak prý určitě v rámci semestru. Kdyby někdo věděl něco přesnějšího hoďte to sem...

MarikaMagde
Příspěvky: 1
Registrován: 30. listopad 2010, 20:46

Re: Termomechanika zkouškové termíny 2012

Příspěvek

Asi se to různě mění, páč nám 27.1. řekli doktorandi že možná jo, Schmirler (či jak se jmenuje) že jo a Varadiová, Novotný a Doubrava že ani náhodou.

Uživatelský avatar
jamesfox
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 36
Registrován: 11. leden 2008, 22:07

Re: Termomechanika zkouškové termíny 2012

Příspěvek

Tak mám několikrát ověřenou a asi už definitivní informaci o termínech. Bude se vypisovat už pouze jeden jediný zkouškový termín a to v rámci letního semestru. V letním zkouškovém období, již žádný termín vypsán bohužel nebude.

mariamunir
Příspěvky: 1
Registrován: 09. leden 2015, 20:34

Re: Termomechanika zkouškové termíny 2012

Příspěvek

Nevíte někdo jak to bude s mechanikou tekutin?
We are the pioneers in providing ccie interview questions toefl and a+ study guide exams with 300-115 - pass-4-sure exam pass www.goucher.edu Download our latest passguide gmat and Florida Memorial University

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“