Oborový projekt

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
Pretam
Sponzor
Sponzor
Příspěvky: 18
Registrován: 04. listopad 2008, 18:19

Oborový projekt

Příspěvek

Zdravím, měl bych dotaz o novým OP(2132091), jde o to že jsem minulej rok neudělal projekt a ted tam dali tu vyhlášku že ti kdo ho nemají starej projekt si musí zapsat tři předměty ČMS II, OP a Prezentace projektu. S tím, že jelikož mám starou ČMS II že by ji měli uznat, ale nevím jestli budu muset absolovat cvičení na zápočet. Nevíte nekdo co by mělo být na cvičeních té nové ČMS II? A dále jestli nekdo nevíte co se bude řešit v tom oborovým projektu, jelikož má jen dvě hodiny týdně takže předpokládám že to nebude tak rozsáhlý jako starý projekt. Díky

Uživatelský avatar
Jenda10
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 155
Registrován: 27. září 2008, 01:15

Re: Oborový projekt

Příspěvek

Tak těžko tady bude někdo vědět, co se bude dělat v ČMS II, když to jede poprvé......ostatně někdo možná jo :D Co tam může bejt? Nějakym způsobem osekaná převodovka resp. její části, případně řešení patřičných úloh ve stylu ČMS I? Zřejmě něco v tomhle smyslu.

Jestliže jsi neudělal starej Projekt, tak podle mě budeš určitě muset absolvovat cvika z ČMS II, protože ty jsou právě místo Projektu. Zkoušku ti potom možná uznají, to je otázka.

Oborový projekt byl alespoň loni na tříletých programech o jakýchsi konzultacích k bakalářce s příslušným vedoucím, nicméně některý obory to snad měly i jako regulérní předmět (na mechanice nic takovýho nebylo). Každopádně by se tenhle projekt měl týkat bakalářky, pokud jsi čtyřletej, tak nejspíš nějakýho tématu na tvym oboru, to netuším.
Když s někým nelze vyjít, je třeba s ním vyběhnout:-)

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“