Geometrie pro CAD

Vše co potřebujete a není to v jiném fóru. Tzn. DOTAZY, PROSBY, SHÁNĚNÍ REFERÁTŮ…
Odpovědět
morfomut
Příspěvky: 23
Registrován: 29. prosinec 2010, 20:14

Geometrie pro CAD

Příspěvek

Ahoj, nevíte někdo něco bližšího o tomto předmětu (obtížnost získání zápočtu)? V bíle knize ho doporučují si ho zapsat jako nepovinný , myslel jsem si že to bude cad modelování v inventoru , ale modeluje se v rhino .Ty práce vypadají celkem zajímavě , myslíte že ty znalosti z toho předmětu uplatním v budoucnu na naší fakultě resp. vyplatí se zapsat si ho?

Uživatelský avatar
Jenda10
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 155
Registrován: 27. září 2008, 01:15

Re: Geometrie pro CAD

Příspěvek

Nic moc bližšího o tomhle předmětu sice nevím, ale pokud se ti jedná o budoucí uplatnění Rhina na naší fakultě, tak k tomu bych ti řekl asi tolik, že jsem v něm pracoval jenom v rámci Počítačový grafiky ve 2. semestru, od tý doby vůbec :)

Nicméně jestli tě to zajímá a třeba bys někdy v budoucnu chtěl jít směrem Matematického modelování (tam bys to možná uplatnil), tak si to klidně zapiš. Učit to bude nejspíš Linkeová, která je milá a ochotná (a když se za ní půjdeš zeptat na to uplatnění, tak ti určitě řekne víc než my tady :) ), takže se zápočtem asi nebudou žádný problémy.
Když s někým nelze vyjít, je třeba s ním vyběhnout:-)

Uživatelský avatar
Thorvald
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 78
Registrován: 05. říjen 2010, 19:36

Re: Geometrie pro CAD

Příspěvek

Ahoj.
Já jsem si to zapsal. Pomůže ti to s počítačovou grafikou a naučí tě to trochu s rhinem. Ale jinak to moc zajímavé neni.
První třetinu tě bude trápit s teorii takže moc modelovat nemůžeš.
Abys dostal zápočet musíš mít docházku (max 2 absence) a splnit 2 práce.
První - modelování hrnku. Velkou část uděláte ve škole takže to neni problém.
Druhá - práce podobná testům na počítačové grafice takže modelování křivek + stránka s výpočty.
Nejsem konstruktér, jsem obkreslovač...

Odpovědět

Zpět na „HLAVNÍ DISKUZE“